logo

Zabieg - ReFirme

WYJĄTKOWY PROGRAM REGENERACJI SKÓRY

W oparciu o zabiegi opisane wcześniej w ofercie laserowej LUXOSFERY, firma Syneron opracowała programy regeneracji skóry. Celem programów jest uzyskanie lepszych efektów poprzez łączenie różnych zabiegów podczas jedne sesji zabiegowej. To inaczej podwojenie energii w zabiegach, działanie głębsze na dany problem skóry a co za tym idzie, możliwe osiągnięcie lepszych efektów.

Program ReFirme™ jest realizowany za pomocą dwóch głowic SR i Sublime.

<-ujędrnianie i wygładzanie skóry Sublime

Procedura jest wykonywana podczas jednej sesji zabiegowej w II etapach.

  • I etap usunięcie objawów fotostarzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentowych za pomocą aplikatora SR.
  • II etap ujędrnianie skóry i wygładzeniu (zmniejszeniu porów) za pomocą unikalnego aplikatora Sublime. Zabieg aplikatorem Sublime jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowy, brwiowy, nadczołowy. W trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę.

Program ReFirme jest programem unikalnym, który można zrealizować tylko za pomocą urządzeń firmy Syneron wykonanych w technologii elos. Tylko ta technologia umożliwia współdziałanie światła z prądem bipolarnym co jest niezbędne do uzyskania głębokiej stymulacji kolagenu.