logo

Zabieg - Triniti Plus

KOMPLEKSOWA ODNOWA, REGENERACJA SKÓRY PODCZAS JEDNEJ WIZYTY

Program Triniti - unikalny program kompleksowej poprawy stanu skóry zawierający:

 • foto-odmładzanie
 • ujędrnianie skóry
 • usuwanie głębokich zmarszczek
 • redukcję blizn

01

Program obejmuje całe ciało, przy czym głównie: twarz, szyję, dekolt i ręce. Jest realizowany etapowo w trakcie jednego zabiegu.

Program Triniti jest realizowany za pomocą trzech głowic SR, ST , Matrix IR lub Matrix RF, a więc wymaga aparatu IPL oraz lasera diodowego wykonanych w technologii elos.

Procedura jest wykonywana podczas jednego zabiegu w III etapach:

 • I etap usunięcie objawów fotostarzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentowych za pomocą aplikatorów SR.
 • II etap ujędrnianie skóry i wygładzeniu (zmniejszeniu porów) za pomocą unikalnego aplikatora ST. Zabieg aplikatorem ST jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowy, brwiowy , nadczołowy. W trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę.
 • III etap obejmuje usuwanie głębokich zmarszczek aplikatorem Matrix IR lub Matrix RF. Zabieg jest wykonywany w miejscach występowania głębokich zmarszczek, lub blizn. Gdy używa się aplikatora Matrix IR w trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę. W przypadku stosowania aplikatora Matrix RF postępuje się zgodnie z procedurą Sublative. Program Triniti można po drugim etapie rozszerzyć o procedurę Texture Mode. Działanie aplikatora Matrix IR jest na głębokości 1,5mm, a aplikatora ST na głębokości 3mm . W ten sposób podgrzewanie kolagenu następuje w warstwach płytszych i głębszych skóry, co daje lepszy efekt ujędrniania iwygładzenia skóry.

Przedstawione powyżej etapy programu Triniti są wykonywane w trakcie jednego zabiegu. W celu uzyskania trwałych wyników zaleca się wykonanie serii (3 zabiegów) w okresach od 4 do 5 tygodni oraz raz do roku zabiegu przypominającego.

Program Triniti jest programem umożliwiającym usuwanie skutków starzenia się skóry w sposób kompleksowy (tzn. działa korzystnie w kilku obszarach: zmiany naczyniowe i pigmentowe, zmarszczki głębokie, utrata jędrności i elastyczności skóry, sińce pod oczami) podczas jednej sesji zabiegowej.

Procedura Triniti Plus znacznie rozszerza wachlarz możliwych oddziaływań na skórę i umożliwia skrócenie terapii.  Działanie na skórę jest kompleksowe, dzięki temu uzyskiwane efekty w porównaniu do zabiegów tradycyjnych są znacznie lepsze. Pomimo wykonywania kilku zabiegów bezpośrednio jeden po drugim wszystkie procedury są bezpieczne. Wykonuje się je przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych.

Efekty zabiegu

 • efekty 0002 triniti
 • efekty 0000 triniti
 • efekty 0004 triniti
 • efekty 0003 triniti

Prezentacja zabiegu