logo

Kriolipoliza CoolTech

logo cooltech thumbnail

Co to jest CRYOTECHNOLOGY-KRIOLIPOLIZA?

KRIOLIPOLIZA - jest technologią opracowana przez firmę COCCON do zabiegów kriolipolpolizy. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno, następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe komórki tłuszczowe (adipocyty) są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

KRIOLIPOLIZA - jest nową technologią umożliwiającą precyzyjne i kontrolowane chłodzenie, nie powodujące skutków ubocznych w postaci siniaków i zaczerwienienia skóry. W trakcie zabiegu, temperatura tkanki jest regulowana automatycznie i wynosi do -8C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia (70min)  zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek.

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze. Chroni przed powstawaniem obrzęków i siniaków.

01

CRYOTECHNOLOGY zapewnia bezbolesny zabieg. Pierwsze, dociera do pacjenta uczucie zasysania skóry do głowicy, następnie spada temperatura do -8 stopni C, stąd pacjent odczuwa chłód. Po upływie około 2-5 minut zabieg przestaje być odczuwalny dla pacjenta.

PO ZABIEGU: Po zabiegu, do nawet 3 dni może wystąpić uczucie odrętwienia skóry i mięśni. Takie odczucie jest chwilowe i ustępuje. Może wystąpić również chwilowy rumień, uczucie pieczenia, ściągnięcia skóry, lub chwilowe przebarwienie naskórka, które wraca z czasem do normy.

PRZEBIEG ZABIEGU I WSKAZANIA

Zabieg jest dedykowany głównie osobom chcącym wymodelować swoją sylwetkę w wybranych obszarach ciała, w których do tej pory trudno im było zrzucić zbędne centymetry.

02

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle). Czas zabiegu na danym obszarze to przeciętnie ok. 70 minut. Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 45 dni (wyjątkowo co 30 dni). Na różnych obszarach co 15 dni. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

03

kostki lodu strona