logo

Mantis - modelowanie sylwetki za pomocą endomasażu i pulsacyjnego pola magnetycznego

Badania naukowe potwierdzają trwałe efekty synergicznego działania endomasażu i pulsacyjnego pola magnetycznego na ciało i twarz. Zabieg pomaga zlikwidować wiele problemów estetycznych oraz związanych ze stresem cywilizacyjnym, m.in.:

 • likwiduje cellulit,
 • stymuluje i pobudza aktywność fibroblastów, poprawiając elastyczność i jędrność skóry,
 • pobudza krążenie oraz przepływ limfy, przez co zapobiega zastojom i obrzękom limfatycznym,
 • usuwa lokalne otłuszczenia,
 • modeluje kontury twarzy, mobilizuje mięśnie i poprawia trofikę,
 • zmniejsza widoczność zmarszczek i przywraca napięcie skóry twarzy,
 • działa przeciwstarzeniowo.

00

Mantis to innowacyjny system mający zastosowanie w likwidowaniu wielu defektów skóry i niedoskonałości sylwetki. Jako jedyny na świecie oferuje stymulację tkanek poprzez endomasaż i regenerację komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego.

Zasady działania:

technologia Mantis oddziałuje na skórę podobnie jak tradycyjne aparaty: mechanicznie napędzane rolki obracają się wokół własnej osi, rozmasowując fałdę skórną zassaną pulsacyjnym lub ciągłym podciśnieniem do komory głowicy zabiegowej. Jednak kluczowe jest wzbogacenie tego procesu o oddziaływanie pulsacyjnego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym.

Wykorzystujący wiele opatentowanych technologii system D.E.S łączy dwie innowacyjne technologie w jednej głowicy: masaż mechaniczny napędzanymi rolkami i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem.

System D.E.S to złoty standard na polu medycznym i kosmetycznym wśród nieinwazyjnych zabiegów przeciw niedoskonałościom i wielu rodzajom zmian zapalnych. Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami. W tym samym czasie toksyny i niechciane substancje są drenowane. Mechaniczny masaż napędzanymi rolkami pozwala na dokładną reprodukcję masażu manualnego oddziaływując zdecydowanie głębiej. Jest to możliwe dzięki jednoczesnej akcji dwóch dwukierunkowo napędzanych rolek i pulsacyjnemu podciśnieniu pracującemu według autorskiego programu firmy MANTIS. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu pozostając widocznym przez dłuższy czas.

Zabieg na twarz jest przeprowadzany bez rolek wykorzystując kombinację pulsacyjnego pola magnetycznego i podciśnienia. Powtórne natlenienie tkanki i stymulacja fibroblastów daje bezprecedensowe rezultaty. Zabieg ten wygładza zmarszczki przywracając naturalną elastyczność, blask i jędrność skórze twarzy.

01

Profesjonalne kosmetyki:

Krem magno-katalityczny Mantis (Mantis Magnetic Cream)

Kremy magnetyczne Mantis to linia profesjonalnych kosmetyków opracowanych w celu polepszenia efektów i zwiększenia wpływu technologii Mantis. Główne składniki aktywne (magnez, wapń, potas) zostały przygotowane w unikalnej, zjonizowanej formie.

Multisystem (twarz)

Oferuje bogatą formułę rewitalizującą skórę, w celu zagwarantowania skutecznego i długotrwałego działania anti-aging oraz stymulacji powstawania kolagenu.

Activer (ciało)

Wyszczuplający i antycellulitowy krem o właściwościach drenujących, napinających i wygładzających skórę. Ponadto Activer zapobiega oznakom starzenia, i polepsza metabolizm komórkowy.

Zabieg i głowice zabiegowe

   

MANTIS to innowacyjny system mający zastosowanie w branży estetycznej w leczeniu defektów i wszelkiego rodzaju nieregularności skóry. Na ekranie widoczne są wybrane programy terapeutyczne wraz z omówieniem i przedstawieniem graficznym protokołu zabiegowego. MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. siłą aparatu MANTIS są cztery głowice zabiegowe przeznaczone do leczenia różnych powierzchni ciała i twarzy.

 
 • cellulit
 • obwisła skóra
 • rozstępy
 • retencja wody
 • otłuszczenia

 
 • redukcja zmarszczek
 • ujędrnienie
 • efekt przeciwstarzeniowy
 • cienie, obrzęki pod oczami
 • poprawa owalu twarzy

Rezultaty (przed i po)

04

05

06

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg Mantis?

Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza zabiegu to masaż mechaniczny napędzanymi rolkami w połączeniu z pulsacyjnym polem magnetycznym. W drugiej fazie zabiegu oddziaływuje głowica ze wzmocnionym polem magnetycznym oraz zjonizowane składniki aktywne kosmetyków, które wprowadzane są w głąb skóry.

Ile zabiegów potrzebuję do uzyskania pożądanego efektu?

Terapeuta na podstawie przeprowadzonego wywiadu, w którym określa m.in. oczekiwania klienta, ocenia stan skóry i defekty sylwetki oraz dobiera indywidualny harmonogram terapii. Seria obejmuje od 6 do 14 zabiegów, raz lub dwa razy w tygodniu.

Jak długo trwa zabieg?

W zależności od celu terapeutycznego zabieg trwa od 30 do 70 minut.

Czy zabieg Mantis jest bolesny?

Zabieg jest niezwykle przyjemny. Odczucia są podobne jak przy masażu manualnym, z tym że w pierwszej fazie jest intensywniejszy i głębszy natomiast w drugiej fazie jest bardziej relaksujący.

Czy zabieg Mantis jest bezpieczny?

Tak, zabieg Mantis jest bezpieczny. Bezpieczeństwo i skutecznośż technologii Mantis potwierdziły liczne badania kliniczne i naukowe.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Jak przy wszystkich nieinwazyjnych metodach redukujących tkankę tłuszczową, cellulit, zabiegach modelujących i przeciwstarzeniowych - zdrowy styl życia (zrównoważona dieta, aktywnośż fizyczna) jest niezbędnym elementem, aby uzyskaż optymalny i długotrwały efekt.