logo

O nas

Szanowni Klienci!

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami LUXOSFERY. Oferujemy Państwu szereg usług z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i laserowej oraz nowoczesnych technik modelowania sylwetki. Na rynku kosmetycznym istniejemy od ponad 6 lat i od samego początku rozwijamy się w duchu Najnowszych Technologii.

Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom oraz wysokiej jakości kosmetykom możemy wykonywać profesjonalne i skuteczne zabiegi kompleksowej odnowy skóry. Wszystkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio przystosowanych ekskluzywnych gabinetach , gdzie w atmosferze relaksu odprężysz swoje ciało i umysł.

Kwestia bezpieczeństwa Pacjentów jest dla Nas bardzo ważna, dlatego posiadamy własną sterylizatornię, gdzie na bieżąco możemy przygotować narzędzia niezbędne do przeprowadzanych przez nas zabiegów.

Ponadto stawiamy sobie za cel, komfort psychiczny Pacjentów. Z myślą o Państwa wygodzie, postanowiliśmy traktować każdą osobę indywidualnie umożliwiając, np: negocjację cen, terminu zabiegu, zapewniamy poufność wizyt. Każda historia to tajemnica, i niechaj tak będzie zawsze.

Za priorytet postawiliśmy sobie:

  • zadowolenie Klientów
  • wysoką jakość usług
  • sterylność miejsca pracy
  • przyjemny klimat
  • atrakcyjne ceny

Liczymy, że po wizycie w LUXOSFERZE będą Państwo chcieli zostać z nami na stałe...

Ciekawostka? : ,,LUXOSFERA" to polączenie dwóch słów z łac. lux ,,światło" oraz ,,sfera" sfera emocjonalna, duchowa. Złożenie tych dwóch słów jest odzwierciedleniem tego na co pragniemy oddziaływać w kontakcie z naszymi pacjentami oraz rozwoju w duchu nowoczesnych technologi takich jak laseroterapia.

Badania kliniczne, certyfikaty

Obecnie wszystkie procedury wykonywane za pomocą urządzeń zrealizowanych w technologii elos posiadają bogatą literaturę dotyczącą badań klinicznych. Technologia jest całkowicie bezpieczna. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne międzynarodowe certyfikaty CE i FDA.

Szanowni Klienci!

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami LUXOSFERY.

Oferujemy Państwu szereg usług z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i laserowej.

Na rynku kosmetycznym istniejemy od kilku lat i  od samego początku rozwijamy się w duchu Najnowszych Technologii.

Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, wysokiej jakości kosmetykom możemy wykonywać profesjonalne i skuteczne zabiegi kompleksowej odnowy skóry.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio przystosowanych ekskluzywnych gabinetach , gdzie w atmosferze relaksu odprężysz swoje ciało i umysł.

Za priorytet postawiliśmy sobie :

-zadowolenie Klientów

-wysoką jakość usług

-atrakcyjne ceny

Liczymy, że po wizycie w naszym gabinecie będą Państwo chcieli zostać z nami na stałe.