logo

  • opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

Piękna równomierna, złocista opalenizna, jak z tropików. To możliwe już w 20min, i efekt utrzymujący się przez 2 tygodnie i dłużej!

 

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w kilka minut...

Teraz jest to już możliwe dzięki opalaniu natryskowemu!

Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

Opalanie z nami to gwarancja pięknej opalenizny:

  •     Natychmiastowy efekt,
  •     Najwyższa jakość produktów
  •     Piękny, zdrowy odcień opalenizny
  •     100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania  z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i  100% naturalnych płynów firmy SunFx gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

Przed zabiegiem opalania istotne jest także przygotowanie skóry w tym celu wykonujemy dokładny beztłuszczowy peeling calego ciała lub fragmentu ciała, który chcemy poddać zabiegowi. Peeling zawiera w sobie miliony delikatnych refleksów świetlnych, które rozświetlą cudownie całą skórę a efekt rozświetlenia będzie widoczny także po opalaniu.

OPALANIE NATRYSKOWE PROSTO OD MATKI NATURY

100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW...

w czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków,

SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów.

Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.

Jakość oraz profesjonalizm SunFX potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.