logo

Salon Fryzjerski

Oferujemy Państwu szereg zabiegów fryzjerskich, wykonywanych w najwyższej jakości. Do naszego Salonu wybraliśmy sprawdzoną i znaną markę kosmetyków z serii Londa Professional.

NOWOŚĆ!!!                                                                                                                                                

Marzą Ci się proste, nie puszące się włosy? Teraz to bardzo proste, spraw sobie zabieg keratynowego prostowania. Zabieg keratynowego prostowania Lisse Design wyróżnia się bardzo istotną rzeczą - nie zawiera formaldehydu, dlatego też jest całkowicie bezpieczny dla włosów. Składa się on z dwóch płynów, działających w synergii. Faza A to Modelling Fluid, czyli płyn modelujący, który natychmiast eliminuje puszenie i zabieg po zabiegu redukuje objętość i zmienia formę włosa, nie niszcząc mostków siarki, nadając włosom coraz bardziej gładki kształt. Faza B to Sealing Fluid, który opracowano tak, aby stanowił uzupełnienie dla usługi Lisse Design. Zamyka on łuski, nadając włosom blasku i miękkości. Ponadto tworzy lekką błonę, eliminuje efekt statyczności i chroni włosy przed wilgocią. Rezultat utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy po każdej aplikacji. Po każdym zastosowaniu rezultaty kumulują się. Można stosować do każdego rodzaju włosów. 

Bezpieczne keratynowe prostowanie? Tylko w LUXOSFERA

Jak to działa: Kera-Collagen Complex i kwas glioksalowy ponownie modelują formę włosa poprzez zmianę konfiguracji mostków keratynowych. Zabieg jest bezpieczny, gdyż nie niszczy mostków. A skalibrowana formuła gwarantuje progresywne rezultaty. Natomiast Olejek z Babassu sprawia, że włosy są miękkie i pełne blasku.

10155194 838865592795817 1722796083 n

Więcej o Londa....

Londa Professional zapewnia stylistom pełną gamę profesjonalnych rozwiązań do koloryzacji, trwałej ondulacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Wyraża proste, luksusowe i innowacyjne podejście do fryzjerstwa, stawiając sobie za cel piękno włosów każdego dnia. Jest to w dalszym ciągu jedna z najchętniej wybieranych oraz rozpoznawanych marek oferujących profesjonalne kosmetyki fryzjerskie.

1526704 857756767573366 4370255525793692516 n

Mamy nadzieję, że dzięki usługom wykonywanym w naszym Salonie Fryzjerskim, Państwa włosy będą zawsze w dobrej kondycji, odżywione i pełne blasku. Będziemy starali się odpowiadać potrzebom i wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

W naszym Salonie Fryzjerskim spotkać będzie można również znane marki takie jak: Wella Profesional, Goldwell, L'Oreal Professional, Revlon Professional. Czyli same topowe marki ze świata fryzjerskiego.

Podnosząc ciągle swoje kwalifikacje, szkolimy się również z najnowszych metod pielęgnacji i cięcia włosów aby sprostać codziennym wyzwaniom w Salonie Fryzjerskim.

Nasz Salon, to nie tylko podstawowe usługi...

Zawsze mogą Państwo liczyć na to, że wprowadzimy ciekawe nowości ze świata Fryzjerskiego. Dla Klientów wymagających oraz ciekawych specjalnych metod pielęgnacji włosów mamy szczególną informację:

  • Jesteśmy Salonem, w którym będą mogli Państwo zrelaksować się podczas Ayurwedyjskiego Masażu Głowy. -jesteśmy Salonem, w którym będą mogli Państwo skorzystać z wyjątkowych Zabiegów Na Włosy.
  • Jesteśmy Salonem, w którym będą mogli Państwo skorzystać z Peelingu Skóry Głowy, ponieważ skóra głowy w dobrej kondycji, to zdrowe i odżywione włosy, pobudzone do wzrostu. Korzystamy również z systemu do intensywnego nawilżania włosów i skóry głowy z funkcją OZONO-terapii.

10393673 919083971440645 542184708654212130 n

W sprzedaży również szczotki do włosów, które nie szarpią włosów, dbają o nienaganny wygląd każdego dnia oraz sprawiają, wykonana przy ich pomocy fryzura będzie przyciągać spojrzenia zarówno mężczyzn jak i kobiet.

1800315 792478097433320 1587352935 n

Korzystne ceny, które proponujemy mają sprawić, że zechcą Państwo częściej oddawać się przyjemnej pielęgnacji włosów.

Cennik usług znajduje się w zakładce "o nas"

Przynajmniej raz w miesiącu planujemy również organizować akcje rabatowe/ promocyjne. Na bieżąco będziemy informowali Państwo o nowościach w naszej ofercie, przy pomocy wiadomości sms, oraz postów na Facebooku i wpisach na naszej stronie internetowej.

Planujemy również przeprowadzenie rewolucyjnej metamorfozy naszego Salonu, aby mogli się Państwo cieszyć wyjątkowym klimatem wnętrza.

SERDECZNIE POZDRAWIAMY
PERSONEL LUXOSFERY

Życzymy Przyjemnych wizyt w naszym Salonie Fryzjerskim.

logo